نمایش بزرگتر
(0 رای)

نان بیسکویتی پروبیوتیک خرمایی

با توجه به خصوصیات با ارزش نان پروبیوتیک (کفیری) ما در آن را به یک نان بیسکویت تبدیل کرده ایم تا شما در هر زمان که میل به خوردن بیسکویت دارید آن را نوش جان کنید. پس آن را در کنار دستان در اتومبیلتان، روی میز پذیرایی اتاق کار و منزلتان، در کیف دستی خود و فرزندانتان بگذارید و خیالتان آسوده باشد که تا چند ماه خراب نشده و همیشه در دسترس شماست.
7 روز ضمانت بازگشت
ارسال رایگان سراسر کشور
تضمین اصالت محصول
پشتیبانی 24 ساعته

با توجه به خصوصیات با ارزش نان پروبیوتیک (کفیری)

ما در آن را به یک نان بیسکویت تبدیل کرده ایم تا شما در هر زمان که میل به خوردن بیسکویت دارید آن را نوش جان کنید. پس آن را در کنار دستان در اتومبیلتان، روی میز پذیرایی اتاق کار و منزلتان، در کیف دستی خود و فرزندانتان بگذارید و خیالتان آسوده باشد که تا چند ماه خراب نشده و همیشه در دسترس شماست. شما با داشتن یک بسته نان بیسکویت هرزمان احساس گرسنگی کنید دیگر به سمت کیکها و بیسکویتهای ناسالم نمی روید.

شما با جایگزین کردن نان بیسکویت علاوه بر عدم ابتلا به مشکلات ناشی از خوردن بیسکویتها و کیکها ناسالم، میان وعده ای کامل و سالم خورده و از فواید آن بهره مند شده اید

این نان بیسکویت به تنهایی خوشمزه است ولی برای آنها که طبع شیرین پسند دارید با شیره خرما پخته شده است تا به راحتی نوش جان کنید.

(0)
دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*