دسته بندی مطالب

آخرین خبرها

نماد اعتماد الکترونیکی

تست

1

رهگیری سفارش

کد امنیتی
خشکبار

خشکبار

خشکبارها از جمله مهمترین مواد با ارزش غذایی بالا هستند که بدلیل گرانی کمتر مصرف میشوند. متاسفانه رونق بازار خشکبارهای وارداتی صدمه جدی بهاقتصاد جوامع محلی و در مواردی سلامت مردم زده است. ما تلاش داریم تا با تامین انواع خشکبارهای اصیل ایرانی که از مناطق بکــــــر کشور تهیه میشوندسبد خانواده ها را با انواع با ارزش و سالم این مواد با قیمتهایی مناسب تکمیل کنیم.
 • نمایش:
نمایش 1 - 12 از 15 آیتم
 • بادام

  بادام درختی یکی از نعمات شگفت انگیز الهی است. بادام درختی بسیار کم توقع و پربار است که در دامنه های مرتعی و کوهستانی خوب میروید. این گیاه عموما گیاهی با طبع وحشی (خودرویش) است.

 • تخمه آفتابگردان

  تخمه آفتابگردان بسيار مقوي است و داراي 24 درصد مواد پروتئيني، 47 درصد روغن، 20 درصد مواد هيدروكربن، 8 درصد فسفر و 9 درصد پتاسيم است و به غير از اين مواد داراي ويتامين هاي آ و ب نيز است روغن تخم آفتابگردان داراي 70 درصد اسيدلينوئيك و مقداري فسفوليپيد و ويتامين اي است.

 • توت خشک

  توت رطوبت بسیار خوبی را به بدن مخصوصا مغز می رساند. از آنجایی که مغز به رطوبت مناسب و معتدل نیاز دارد، این میزان رطوبت برای مغز به رطوبت برای مغز بسیار مفید است. توت موافق ریه است. اصولا مواد شیرین طبیعی، برای ریه خشکی صدا و خس خس سینه مفید است.

 • خرما

  خرما يكى از ميوه هايى است كه مقدار فسفر و كلسيم آن درست به مقدار فسفر و كلسيمى است كه به طور طبيعى در بدن ما وجود دارد.خرما داراى ويتامين آ است و بطورى كه مى دانيد اين ويتامين مخصوص رشد است و همين ويتامين است كه براى نگهدارى كلسيم در بدن براى تعادل اعصاب و تغذيه بدن لازم است .

 • زرشک

  زرشک معمولی درختچه ای است در خانواده Berberidaceae  ، که بومی مرکز و جنوب اروپا، شمال غرب آفریقا و غرب آسیا است. زرشک از عرصه های طبیعی برداشت میشود لذا عموما محصولی سالم است.این زرشک از بهترین دامنه های جنوبی البرز برداشت و تهیه شده است.

 • سویا

  دانه‌هاي دوست‌داشتني سويا تنها منبع گياهي به شمار مي‌آيند كه تمام انواع اسيد‌هاي آمينه ضروري را در خود جا داده‌اند. سويا نه تنها سرشار از پروتئين است، بلكه داراي مقادير زيادي كلسيم، آهن، روي، فسفر، منيزيم، انواع ويتامين‌هاي خانواده B، اسيد‌هاي چرب امگا 3 و فيبر نيز هست.